KONST / Litografier / Litografier 13485030
nr 1348 5030
Lillan Michelin
(f. 1947), Sverige
Litografier, 6 st, Oramade lösa blad. Signerade. Bladets mått: 40x30 cm
Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:11:46
20/9 11:55:55